דוד אלהרר | deStory

מי הקהל שלכם?

מאת: דוד אלהרר | deStory
Author picture
דוד אלהרר | deStory
דוד אלהרר | deStory
מי הקהל שלכם

לעוד תכנים, הדרכות והטבות בלעדיות למותגים אנושיים,
או בדרך לשם - הצטרפו לרשימת התפוצה של deStory.

אם מצאתם את עצמכם עונים לשאלה – מי הקהל שלכם – עם שימוש מרובה ומגומגם במילה "גם" – אז תדעו שאתם לא לבד בדבר שמכשיל כל-כך הרבה עסקים מלראות תוצאות מהפעולות השיווקיות שלהם, ולא משנה אם זה פוסט בפייסבוק, עמוד נחיתה, או תסריט שיחה.
כשאנחנו עונים על השאלה מי הקהל שלנו ב- "גם וגם וגם" – אנחנו גם מקבלים תוצאות של "כמעט וכמעט וכמעט", כי מרוב שאנחנו מפחדים לפספס קהל שאנחנו יכולים לעזור לו, אף-אחד מהם לא מבין שאנחנו בדיוק בשבילו. וכמו שאנחנו לא נהיה בזוגיות אם מישהו/י שלא בוחרים אותנו, ככה לא נעשה עסקים עם מי שלא באמת מדבר איתנו.

המפתח לבחירת קהל "אוואטר"

המפתח לבחירת קהל "אוואטר" – טמון במילה "בחירה". הרבה עסקים תקועים בשלב הזה, שהוא השלב הבסיסי ביותר במסע לצמיחה עסקית, והוא "ביסוס קהל".
ביסוס, מהמילה בסיס, שעליו בכלל יכול לצמוח העסק ביציבות, בעקביות ובהתמדה, מבלי לחזור כל פעם לנקודת ההתחלה בתסכול שמשהו לא עובד, כשבפועל מה שלא עובד זה הרצון שלנו להתאים את עצמנו לכל מי שאנחנו יכולים להתפרנס ממנו.
  • ככה לא מוצאים זוגיות,
  • ככה לא מוצאים עבודה,
  • וככה לא עושים עסקים.
כשאנחנו מהלכים "בין הטיפות" של ה-"גם וגם וגם" – אנחנו בעצם מדברים עם אף-אחד יותר מאשר "קולעים" לכולם. ואז רואים את זה – בתוצאות של המעורבות בפוסטים, בהיענות של ההנעה לפעולה בטופס באתר, ובשיחת המכירה שמרגישה לצד השני שהיא לא באמת פתרה את הבעיות *שלו* (ומבחינתו הבעיות "שלו" הן רק שלו בעולם).
תארו לעצמכם שתענו לעצמכם על השאלה מי הבן/בת זוג המושלמים עבורכם – בתשובה "גברים" או "נשים". בול אותו דבר עם תיאורים סטטיסטיים, מנוכרים וכלליים שאנחנו רוצים לעצמנו תחת השאלה "מי הקהל שלי" או בתפריט הקמפיין של פייסבוק או גוגל.

"כשאנחנו עונים על השאלה מי הקהל שלנו ב- "גם וגם וגם" –
אנחנו גם מקבלים תוצאות של "כמעט וכמעט וכמעט",
כי מרוב שאנחנו מפחדים לפספס קהל שאנחנו יכולים לעזור לו,
אף-אחד מהם לא מבין שאנחנו בדיוק בשבילו."

רוצים לדעת איך *לבחור* את הקהל הנכון עבורכם?
כי אם כן, הכנתי עבורכם סט כלים, שאלות ואפילו הדרכה שעוסקת בזה בדיוק: איך לבחור את הקהל שאנחנו הכי רוצים לעזור לו, לדבר איתו, לעבוד מולו, להשפיע עליו, וכן, למכור לו. זה הכל אותו דבר. אנחנו סוחרים של רעיונות. והדרך של הרעיונות שלנו להפוך למציאות, היא בחירה בקהל שהרעיון, הערך, הסיפור – מדברים אליו ואליו בלבד.

אולי תאהבו גם

סיפורים מפיגים את הפחד שלנו

סיפורים מעוררי השראה – מפיגים מאיתנו את הפחד, ונוסכים בלבנו אומץ ואמונה שלא ייחסנו להם חשיבות או מודעות קודם-לכן. תחשבו איך ספרים / סרטים /

האם אנחנו מוכרים חלומות?

האם אנחנו מוכרים חלום? או חיים אותו? כי בשאלה הזו מסתכם בערך ההבדל בין סטוריטלינג לבין עוד מהלך שיווקי, או בין מותג לבין סתם עוד

הצטרפו לרשימת התפוצה של קהילת המותגים האנושיים.

וקבלו במתנה את סט הכלים האולטימטיבי לקפיצה עסקית לגבהים של מותג: השפעה, הובלה ורווחיות – כבר מהמילה הראשונה.

ועוד שפע של תכנים, הדרכות והטבות בלעדיות.
מבטיחים לא לנג'ס יותר מדי, ותמיד אפשר להסיר :)

דוד אלהרר | deStory
בדרך כלל עונה תוך יום
דוד אלהרר | deStory

שלום לך 👋

איך אוכל לעזור לך?
11:52