#BEinspiring
#BEinspiring

הזמנה מעודכנת לנוכח המצב
לפורום למנהיגות עסקית

צפו בוידאו
האפצ'י כלול בהזמנה

הבית של המנהיגים העסקיים, יזמי ה-Impact והמותגים "האנושיים" - שמשפיעים על העולם לטובה,
ושפועלים למען הגשמת חזון מעורר השראה,
בזכות, ביחד ובעבור - הקהל שלהם.

מעגל השפעה

של מותגים אנושיים ומנהיגים עסקיים מעוררי השראה, כמוך

שיח, שיתוף, למידה

על כל מה שנדרש (ואכן נדרש) בדרך להשפעה, להובלה, ולרווחיות

כלים אסטרטגיים

מגוון הדרכות, הרצאות ומדריכים שיציידו אתכם בחיבור בין השפעה לשפע

מפגשי השראה

מפגשי למידה, העשרה, נטוורקינג ושיתופי פעולה

נונסטופ הטבות

למגוון רחב של שירותים וכלים למען היעדים העסקיים והתדמיתיים שלכם

מתנות הצטרפות

ערכת הקפיצה לעס"ק + ניתוח עסקי מקיף +
גישה להדרכות מהאקדמיה

לרגל המצב ועד הודעה חדשה
החברות בפורום למנהיגות עסקית
ללא עלות

(במקום 370 ש"ח לחודש + מע"מ)

הכלים, השירותים וערוצי התוכן
של הפורום למנהיגות עסקית

ללא עלות עד הודעה חדשה

  • קבוצת וואטסאפ שקטה. למקורות למידה, העשרה והשראה על מנהיגות עסקית, אסטרטגיית מותג וסטוריטלינג, ועל מודלים עסקיים ליצירת רווחיות מהשפעה לטובה;
  • קבוצת פייסבוק ייעודית. לייבים, ראיונות, פאנלים, שיח, למידה, התייעצות ושיתוף פעולה בכל מה שנדרש להשפעה, להובלה ולרווחיות;
  • יומן אירועים ומפגשים בלעדי לחברי הפורום למנהיגות עסקית, כדי שלא תפספסו שום הזדמנות להיפגש;
  • הדרכות מעשיות מהאקדמיה למותגים אנושיים. גישה לעשרות תכנים, הדרכות, מדריכים ושיעורים בנושא אסטרטגיה ומנהיגות עסקית, יזמות שיווק ומכירות, פיננסים וניהול, חוסן מנטלי ותודעת מותג;
  • מה הסיפור. פודקאסטים בלעדיים לחברי הפורום, ראיונות עם מובילים בתחומים המעסיקים מנהיגים עסקיים ומותגים אישיים בעידן החדש, והצעות לשיתופי פעולה שיווקיים והדדיים;

הצטרפו לפורום למנהיגות עסקית

ללא עלות וללא כל התחייבות
כי מנהיגים עסקיים, צולחים את זה יחד.

הפורום למנהיגות עסקית נוצר למען עסקים, חברות ו”מותגים אנושיים” שמשפיעים, או שרוצים להשפיע לטובה על העולם – באמצעות יצירת מרחב לשיח, הענקת כלים ופיתוח פתרונות אסטרטגיים למנהיגים עסקיים משפיעים, מובילים ורווחיים.

בימי חירום אלה, הפורום למנהיגות עסקית מתמקד בשני נושאים עיקריים:

  1. בהענקת כלים מעשיים ומענה לצרכים למנהיגות עסקית, ובשילוב בין שניהם בעידן של חוסר ודאות, מתוך מטרה לייצר פניות ופוקוס בהשפעה לטובה, ביצירת רווחיות ובהובלת קהלים גדלים והולכים סביב רעיון / סיפור / ערך;
  2. קידום שיתופי פעולה בין מנהיגים עסקיים לטובת יצירת מנגנוני רווח, על כל המשמעות של המילה רווח: קהל, הכנסה, הגשמת חזון עסקי (כן, דווקא ובמיוחד בעת הזאת);
  3. קידום שיתופי פעולה ומעורבות מעשית בהעלאת המודעות הציבורית לקריאה להקמת תכנית ממשלתית לעסקים בחירום, תוך הצגת לובי חזק ומאוחד שמייצג את הצרכים של היזמים העצמאיים והעסקים הקטנים בישראל מול הרגולטור.

מנהיגים עסקיים, יזמי Impact, עסקי One Man/Woman Show שנמצאים בפרונט של העשייה שלהם ו”מותגים אנושיים” של העידן החדש, המבוסס על עקרונות של קהילתיות, אמון והדדיות.

אם הדרך שלכם להגשמת חזון עסקי עוברת דרך קהל שמאמין ברעיון שלכם – זה המקום להיות בו.

ניתן להיות חברים בפורום ולקחת חלק בכל ערוצי התוכן, המפגשים והאירועים שמתקיימים על-ידי הפורום ומובילי התחום שבו. 

לכל חבר תוצא האפשרות (אופציונלי לחלוטין) להצטרף למסלול “מועדון המותגים האנושיים”, לטובת גישה לתכני פרימיום אסטרטגיים, הובלת תחום מול חברי הפורום, והזדמנות ליצירת שיתופי פעולה עסקיים ותכניות שותפים מניבים. בנוסף, חברי המסלול של “מועדון המותגים האנושיים” יכולים לקבל מענה אסטרטגי / עסקי / שיווקי מותאם אישית לכל צורך ושאלה שעולה מהניהול השוטף של המותג שלהם (שהם).

מענה אסטרטגי, מותאם אישית ותכל’סי – לכל מה שנדרש כדי לחבר בין הרעיון / החזון / המסר שלך לבין “שורת רווח” עסקית, תדמיתית ו/או ניהולית.

לקיחת חלק במגוון של ערוצי תוכן, מפגשי למידה, העשרה ומאסטרמיינד, הזדמנויות להתייעצות וקבל מענה וכלים מעולם האסטרטגיה והפיתוח, התקשורת והמיתוג, הסטוריטלינג והשיווק, התודעה וההתפתחות – בעידן של חוסר ודאות (בשגרה, או בחירום).

בנוסף, לקחת חלק בכוח עסקי וביצירת לובי בעל השפעה עם ארגונים / עסקים / קהילות – לטובת קידום הצרכים של הסקטור העסקי הגדול ביותר בישראל, מול התקשורת ומול רשויות הממשל השונות, מתוך מקום של של כוח, השפעה ותרומה לשינוי חברתי/כלכלי.

דוד אלהרר, אסטרטג תקשורת ושיווק, הבעלים של deStory, ובעל ניסיון של שני עשורים בעבודה עם המותגים, החברות והארגונים המובילים, בארץ ובעולם, גדולים וקטנים, מסחריים ו”אנושיים כאחד, בתחומי האסטרטגיה, ניהול משברים, ניהול התקשורת השיווקית, סטוריטלינג ומיתוג, תוכן ודיגיטל. 

 

המטרה היא שהפורום למנהיגות עסקית ינוהל בפועל על ידי המנהיגים העסקיים שחברים בו, כל אחד בקהילה, בעסק ובמעגל ההשפעה שלו, מתוך ידיעה שלכל אחד מאיתנו יש “בית לחזור אליו” לטובת התייעצות, קבלת כלים, מענה לאתגרים, שיתופי פעולה ולמידה מעשית.

הצטרפות לצוות ההנהלה / ההובלה של הפורום – תוצע לכלל חברי הפורום, לאחר הצטרפותם, והיא התנדבותית לחלוטין בשלב זה.

החברות בפורום למנהיגות עסקית היא בעלות של 370 ש”ח לחודש / 3,700 ש”ח לשנה.
בימי החירום הנוכחיים ועד הודעה חדשה, החברות בפורום, על כל התכנים והשירותים בו, מוצעת ללא עלות או בתשלום ב”דאנה” (לשלם כמה שאפשר, אם וכאשר בלבד בלבד).

הצטרפו ללא עלות לפורום למנהיגות עסקית

נעים להכיר,
דוד אלהרר

סטוריטלר עסקי ואסטרטג תקשורת ושיווק למנהיגים עסקיים של העידן החדש.
הבעלים של deStory לייעוץ, פיתוח וליווי עסקים שמשפיעים לטובה על העולם. 

ניסיון

שני עשורים בעבודה עם החברות והמותגים המובילים בארץ ובעולם, מסחריים ו”אנושיים” כאחד באסטרטגיה תקשורתית ושיווקית, ניהול משברים, דיגיטל ותוכן.

במה אני יכול להיות לעזר

במציאת המילים ובמציאת הדרך – לקהל החשוב, הרלוונטי והרווחי ביותר עבורך, על כל המשמעויות של המילה רווח.

איך אני עושה זאת

באמצעות אסטרטגיית מותג שמגדילה את השווי שלך סביב הערך, הסיפור, והקהל שלך.

דוד אלהרר deStory B

למה פתחתי את הפורום למנהיגות עסקית?

האמת, שלא פתחתי את הפורום למנהיגות עסקית בפועל מזה שש שנים, מאז שהקמתי את deStory. כמו רבים מהלקוחות שלי, הפורום למנהיגות עסקית היה עבורי משהו שאני אגשים בפועל אחרי שאני “אבסס את העסק”, ובצומת הזה עזרתי לרוב המוחלט של לקוחותיי: איך לקפוץ למדרגה הבאה, בזמן שבונים את הבסיס למדרגה הקיימת. השילוב בין אסטרטגיה, סטוריטלינג (במובן של “לקחת בעלות על הסיפור”) ושיווק – תמיד הוביל אותם, ואותי, ליעדים עסקיים ותדמיתיים נחשקים. וכמו הלקוחות שלי, תמיד יש “עוד משהו” שחייבים לטפל בו לפני שעושים צעד עם הגשמה של חזון עסקי משמעותי, שיותר קל לשים אותו ברשימת יעדים מאשר בתכנית העבודה לשבוע הקרוב. 

וכמו שאני אומר להם, בצורה זאת או אחרת, לאורך כל הקריירה שלי,
“כשאין לנו מה להפסיד – אנחנו מתחילים להרוויח”,
כך מצאתי את עצמי במהלך הימים האחרונים מבין, שמה שחיכיתי לו ליום שבו אני “אבסס את העסק” – הגיע עכשיו, והמענה לשאלה “מה הייתי עושה אם לא הייתי לי מגבלה של זמן או כסף,” שאני שואל את הלקוחות שלי בתחילת העבודה המשותפת – הוא בדיוק זה. דווקא עכשיו, בימים של חוסר ודאות, נכנסו כולנו למצב של ללא מגבלת זמן או כסף. מבלי שנשפוט את המשפט הזה ומבלי שנעניק לו משמעות שלילית או מדאיגה, נוכל לראות את ההזדמנות שטמונה בתקופה הזו, כמו בתקופות משבר אחרות, באשר הן: מי שבוחר להנהיג בחושך, הוא זה שמגיע ראשון לקרן אור.

קראו עוד


הפורום למנהיגות עסקית הוא לא יותר ממענה למשהו שקורה במילא בשנים האחרונות, קצת לפני הקורונה, בייתר שאת אחריה, ובטח בימים טרופים אלה, והדבר הזה קורה כמעט מעצמו: יותר ויותר עסקים, יותר ויותר מנהיגים עסקיים, יותר ויותר “מותגים אנושיים” – עומדים בפרונט של העשייה שלהם, מעניקים ערך, מפיצים אור, ומחפשים כל הזמן כיצד הם יכולים להיות לעזר, ולקצר את הדרך של אנשים בזכות השיעורים שהם למדו קצת בעיקוף

הפורום למנהיגות עסקית נועד להיות לעזר לכל ה”ג’אמפרים” האלה, שעושים קפיצה מ”עוד עסק” ל”מנהיג עסקי”, ל”מותג אנושי”, בעידן של חוסר ודאות (זה במהותו המשמעות של הביטוי “העידן החדש”) – לקבל את המקום, ההכרה והכלים –
למצוא את המילים,
ולמצוא את הדרך –
לקהל החשוב, הרלוונטי והרווחי ביותר עבורם,
בשגרה, ובחוסר ודאות טוטאלית.

אשמח מאד אם תעזרו לי להפוך את הרעיון למציאות, שבו “הפורום למנהיגות עסקית” יעזור למאות ולאלפי “מותגים אנושיים” לקבל יותר כלים אסטרטגיים ואפשרויות עסקיות להובלה, להנהגה ולהשפעה לטובה על הקהל שלהם.

כאן לשירותכם,

דוד אלהרר
סטוריטלר ואסטרטג עסקי

מותגים שסיפרתי

מירב לשם-גונן

מלווה עסקית | המשפיעה

רביטל תמיר

צופן השמחה

טובי גולד

מטפלת ופסיכותרפיסטית

טל זיו

יועצת מיתוג ותוכן

רונאלה מרדלר

מטפלת איזון חיים

ציפי לנגרמן

גננת שילוב ומאמנת מנטאלית

שלמה מן

מפתח אתרים

עינב דרומי

שפית פרטית

נעה לייבוביץ

NoALimit

רונן מנדי

כירופרקט

אמיר בלדיגה

Getting Reach

חנן פרץ

פרץ אדריכלות

מילי שוקרון

iSolve

ריי שגב

מיתוג אישי ועסקי

רונה שגב

BeYou24/7

תמי שלף

מיץ אומ"ץ

אינה אנגל

מנחת סדנאות גמילה

גבריאל אריאל

Bsolution

יעקב רפאילוב

מומחה לאפסיילים ומכירות טלפוניות

מירי טטניסקי

מגשרת עסקית

ינאי דותן

ליווי עסקי להגשמה

אלי סוכרי

מאמן לזוגיות

מיכל מוטיל

Michal Motil Bridal

מזי אשכנזי

דרך היוגה

ירדן כהן מיכאלוביץ

iMotus

צמרת להב

מאמנת ומאסטרית NLP

רון בכר

Drops

אדהם נאסר אלדן

אנלימיטד

עדנה יבין

Culture Exchange

משה גזית

Vplus

חן-נעה פריד

מנהלת עסקית

רואי שגב

ספונטיול

רמי נגיד

דודל-וידאו

הצטרפו לפורום למנהיגות עסקית

ללא עלות וללא כל התחייבות
כי מנהיגים עסקיים, צולחים את זה יחד.

שאלות נוספות?

צרו קשר עם דוד אלהרר
או אריאל פרידמן,
אחראי השירות בצוות deStory