Logo

הקהילה

קהילת המותגים האנושיים
by deStory

הבית של המנהיגים העסקיים, יזמי ה-IMPACT והמותגים "האנושיים" שמרוויחים מההשפעה, מההשראה ומהעשייה - עבור הקהל שלהם

🚩

מפגשים ואירועים

מפגשי למידה, העשרה, השראה ונטוורקינג - פרונטלי ואונליין עם מותגים אנושיים ומנהיגים עסקיים, כמוך

📣

שיח ודיונים

שאלות, התייעצות, שיתוף ותובנות מהמסע בדרל להשפעה, להובלה ולרווחיות

🏆

למידה והשראה

מגוון הדרכות, הרצאות, שיעורים, מדריכים וכלים - שיציידו אתכם בחיבור בין השפעה לשפע

🌠

נונסטופ הטבות ומתנות

למגוון רחב של שירותים, הדרכות וכלים מקצועיים למען היעדים העסקיים והתדמיתיים שלכם

🎯

שת"פ וקידום

ראיונות אוטוריטה, משפכים שיווקיים ואירועים משותפים, והצעות למיתוג אישי ועסקי במגוון הזדמנויות עסקיות

🎁

מתנת הצטרפות שווה

ערכת הקפיצה לעס"ק במתנה וללא התחייבות, עם הכלים לבניית אסטרטגיית מותג סביב סיפור מעורר השראה

מתנת הצטרפות שווה במיוחד

ערכת הקפיצה לעס"ק - במתנה לכל המצטרפים לקהילת המותגים האנושיים

הצטרפו לקהילת המותגים האנושיים ללא עלות וללא התחייבות וקבלו במתנה סט כלים לבניית אסטרטגיית מותג מעוררת השראה סביב הערך, הסיפור והקהל שלך.

💻

הקורס "מהשפעה לשפע"

שלב-אחר-שלב, מענה על השאלות שמרכיבות את אסטרטגיית המותג ואיך לחבר בזכותן בין מה שאנחנו רוצים להגיד לעולם לבין מה שאנחנו רוצים למכור

📖

המדריך "זה כל הסיפור"

כל מה שצריך לדעת על החיבור בין סטוריטלינג למותגים, וכיצד מבססים אסטרטגיית מותג סביב הרעיון, הפתרון וההבטחה שלנו

📋

הוובינר "מסיפור להצלחה"
+ניתוח עסקי מקיף

תוך דקות תוכלו להבין באיזה שלב אתם באמת נמצאים בעסק, ובמה עליכם להתמקד על מנת לעשות את הקפיצה העסקית והתדמיתית הבאה שלכם

רגע, יש עוד מתנה שווה

שלושה חודשים במועדון המותגים - ללא עלות

כל המצטרפים לקהילת המותגים האנושיים מקבלים במתנה 3 חודשי חברות במעטפת לקוחות ה-VIP של deStory

בשווי 990 ש"ח, הכוללת:

יש לי שאלה

אפשרות לשלוח לדוד אלהרר כל שאלה בכל נושא להתייעצות וקבלת מענה מותאם אישית - ישירות אליך

🕜

"שעות קבלה"

מפגשי למידה, מענה ומאסטרמיינד מדי שבוע במפגש סגור ב-LIVE ללקוחות ולחברי המועדון בלבד

📊

צ'ט המותגים

צ'ט סגור ללקוחות בלבד לטובת שיתוף תכנים, כלים ותובנות מהדרך להשראה, להשפעה, להובלה ולרווחיות.

הצטרפו לקהילת המותגים האנושיים

השאירו פרטים

וקבלו במתנה את ערכת הקפיצה לעס"ק והצטרפו למרחב אקסלוסיבי של שיח ולמידה, דיונים ומפגשים, שת"פ והרחבת מעגל ההשפעה - של מותגים אנושיים, כמוכם

השותף שלך בדרך להשפעה, להובלה ולרווחיות

נעים להכיר

סטוריטלר עסקי ואסטרטג תקשורת ושיווק.

הבעלים של deStory לייעוץ, פיתוח וליווי עסקים
שרוצים להרוויח מההשפעה שלהם לטובה.

דוד

במה אני יכול להיות לעזר​

במציאת המילים ובמציאת הדרך – לקהל החשוב, הרלוונטי והרווחי ביותר עבורך, על כל המשמעויות של המילה

ניסיון

שני עשורים בעבודה עם החברות והמותגים המובילים בארץ ובעולם, מסחריים ו”אנושיים” כאחד – באסטרטגיה תקשורתית ושיווקית, סטוריטלינג ומיתוג, ניהול משברים ויח”צ, דיגיטל ותוכן.

איך אני עושה זאת​

באמצעות אסטרטגיית מותג שמגדילה את השווי שלך סביב הערך, הסיפור, והקהל שלך.

למה פתחתי את הקהילה למנהיגות עסקית?

האמת, שלא פתחתי את הקהילה למנהיגות עסקית בפועל מזה שש שנים, מאז שהקמתי את deStory. כמו רבים מהלקוחות שלי, הקהילה למנהיגות עסקית היה עבורי משהו שאני אגשים בפועל אחרי שאני “אבסס את העסק”, ובצומת הזה עזרתי לרוב המוחלט של לקוחותיי: איך לקפוץ למדרגה הבאה, בזמן שבונים את הבסיס למדרגה הקיימת. השילוב בין אסטרטגיה, סטוריטלינג (במובן של “לקחת בעלות על הסיפור”) ושיווק – תמיד הוביל אותם, ואותי, ליעדים עסקיים ותדמיתיים נחשקים. וכמו הלקוחות שלי, תמיד יש “עוד משהו” שחייבים לטפל בו לפני שעושים צעד עם הגשמה של חזון עסקי משמעותי, שיותר קל לשים אותו ברשימת יעדים מאשר בתכנית העבודה לשבוע הקרוב. 

וכמו שאני אומר להם, בצורה זאת או אחרת, לאורך כל הקריירה שלי,
“כשאין לנו מה להפסיד – אנחנו מתחילים להרוויח”,
כך מצאתי את עצמי במהלך הימים האחרונים מבין, שמה שחיכיתי לו ליום שבו אני “אבסס את העסק” – הגיע עכשיו, והמענה לשאלה “מה הייתי עושה אם לא הייתי לי מגבלה של זמן או כסף,” שאני שואל את הלקוחות שלי בתחילת העבודה המשותפת – הוא בדיוק זה. דווקא עכשיו, בימים של חוסר ודאות, נכנסו כולנו למצב של ללא מגבלת זמן או כסף. מבלי שנשפוט את המשפט הזה ומבלי שנעניק לו משמעות שלילית או מדאיגה, נוכל לראות את ההזדמנות שטמונה בתקופה הזו, כמו בתקופות משבר אחרות, באשר הן: מי שבוחר להנהיג בחושך, הוא זה שמגיע ראשון לקרן אור.

קראו עוד

הקהילה למנהיגות עסקית הוא לא יותר ממענה למשהו שקורה במילא בשנים האחרונות, קצת לפני הקורונה, בייתר שאת אחריה, ובטח בימים טרופים אלה, והדבר הזה קורה כמעט מעצמו: יותר ויותר עסקים, יותר ויותר מנהיגים עסקיים, יותר ויותר “מותגים אנושיים” – עומדים בפרונט של העשייה שלהם, מעניקים ערך, מפיצים אור, ומחפשים כל הזמן כיצד הם יכולים להיות לעזר, ולקצר את הדרך של אנשים בזכות השיעורים שהם למדו קצת בעיקוף

הקהילה למנהיגות עסקית נועד להיות לעזר לכל ה”ג’אמפרים” האלה, שעושים קפיצה מ”עוד עסק” ל”מנהיג עסקי”, ל”מותג אנושי”, בעידן של חוסר ודאות (זה במהותו המשמעות של הביטוי “העידן החדש”) – לקבל את המקום, ההכרה והכלים –
למצוא את המילים,
ולמצוא את הדרך –
לקהל החשוב, הרלוונטי והרווחי ביותר עבורם,
בשגרה, ובחוסר ודאות טוטאלית.

אשמח מאד אם תעזרו לי להפוך את הרעיון למציאות, שבו “הקהילה למנהיגות עסקית” יעזור למאות ולאלפי “מותגים אנושיים” לקבל יותר כלים אסטרטגיים ואפשרויות עסקיות להובלה, להנהגה ולהשפעה לטובה על הקהל שלהם.

כאן לשירותכם,

לשירותך
דוד אלהרר | סטוריטלר ואסטרטג עסקי

קהילת המותגים האנושיים נוצרה למען עסקים, חברות ו”מותגים אנושיים” שמשפיעים, או שרוצים להשפיע לטובה על העולם – באמצעות יצירת מרחב לשיח, הענקת כלים ופיתוח פתרונות אסטרטגיים למנהיגים עסקיים משפיעים, מובילים ורווחיים.

בימי חירום אלה, הפורום למנהיגות עסקית מתמקד בשני נושאים עיקריים:

  1. בהענקת כלים מעשיים ומענה לצרכים למנהיגות עסקית, ובשילוב בין שניהם בעידן של חוסר ודאות, מתוך מטרה לייצר פניות ופוקוס בהשפעה לטובה, ביצירת רווחיות ובהובלת קהלים גדלים והולכים סביב רעיון / סיפור / ערך;
  2. קידום שיתופי פעולה בין מנהיגים עסקיים לטובת יצירת מנגנוני רווח, על כל המשמעות של המילה רווח: קהל, הכנסה, הגשמת חזון עסקי (כן, דווקא ובמיוחד בעת הזאת);
  3. קידום שיתופי פעולה ומעורבות מעשית בהעלאת המודעות הציבורית לקריאה להקמת תכנית ממשלתית לעסקים בחירום, תוך הצגת לובי חזק ומאוחד שמייצג את הצרכים של היזמים העצמאיים והעסקים הקטנים בישראל מול הרגולטור.

מנהיגים עסקיים, יזמי Impact, עסקי One Man/Woman Show שנמצאים בפרונט של העשייה שלהם ו”מותגים אנושיים” של העידן החדש, המבוסס על עקרונות של קהילתיות, אמון והדדיות.

אם הדרך שלכם להגשמת חזון עסקי עוברת דרך קהל שמאמין ברעיון שלכם – זה המקום להיות בו.

ניתן להיות חברים בקהילה ולקחת חלק בכל ערוצי התוכן, המפגשים והאירועים שמתקיימים על-ידי הפורום ומובילי התחום שבו. 

לכל חבר תוצא האפשרות (אופציונלי לחלוטין) להצטרף למסלול “מועדון המותגים האנושיים”, לטובת גישה לתכני פרימיום אסטרטגיים, הובלת תחום מול חברי הפורום, והזדמנות ליצירת שיתופי פעולה עסקיים ותכניות שותפים מניבים. בנוסף, חברי המסלול של “מועדון המותגים האנושיים” יכולים לקבל מענה אסטרטגי / עסקי / שיווקי מותאם אישית לכל צורך ושאלה שעולה מהניהול השוטף של המותג שלהם (שהם).

מענה אסטרטגי, מותאם אישית ותכל’סי – לכל מה שנדרש כדי לחבר בין הרעיון / החזון / המסר שלך לבין “שורת רווח” עסקית, תדמיתית ו/או ניהולית.

לקיחת חלק במגוון של ערוצי תוכן, מפגשי למידה, העשרה ומאסטרמיינד, הזדמנויות להתייעצות וקבל מענה וכלים מעולם האסטרטגיה והפיתוח, התקשורת והמיתוג, הסטוריטלינג והשיווק, התודעה וההתפתחות – בעידן של חוסר ודאות (בשגרה, או בחירום).

בנוסף, לקחת חלק בכוח עסקי וביצירת לובי בעל השפעה עם ארגונים / עסקים / קהילות – לטובת קידום הצרכים של הסקטור העסקי הגדול ביותר בישראל, מול התקשורת ומול רשויות הממשל השונות, מתוך מקום של של כוח, השפעה ותרומה לשינוי חברתי/כלכלי.

דוד אלהרר, אסטרטג תקשורת ושיווק, הבעלים של deStory, ובעל ניסיון של שני עשורים בעבודה עם המותגים, החברות והארגונים המובילים, בארץ ובעולם, גדולים וקטנים, מסחריים ו”אנושיים כאחד, בתחומי האסטרטגיה, ניהול משברים, ניהול התקשורת השיווקית, סטוריטלינג ומיתוג, תוכן ודיגיטל. 

המטרה היא שהפורום למנהיגות עסקית ינוהל בפועל על ידי המנהיגים העסקיים שחברים בו, כל אחד בקהילה, בעסק ובמעגל ההשפעה שלו, מתוך ידיעה שלכל אחד מאיתנו יש “בית לחזור אליו” לטובת התייעצות, קבלת כלים, מענה לאתגרים, שיתופי פעולה ולמידה מעשית.

הצטרפות לצוות ההנהלה / ההובלה של הפורום – תוצע לכלל חברי הפורום, לאחר הצטרפותם, והיא התנדבותית לחלוטין בשלב זה.

החברות בקהילה למנהיגות עסקית היא בעלות של 370 ש”ח לחודש / 3,700 ש”ח לשנה.
בימי החירום הנוכחיים ועד הודעה חדשה, החברות בפורום, על כל התכנים והשירותים בו, מוצעת ללא עלות או בתשלום ב”דאנה” (לשלם כמה שאפשר, אם וכאשר בלבד בלבד).

הצטרפו ללא עלות לקהילת המותגים האנושיים

הרעיון של deStory​

שכמה שיותר אנשים יכירו בכוח שלהם לעורר השראה​

החזון של deStory​

שיותר ויותר מנהיגים עסקיים יחברו בין ההשפעה שלהם לערוצי השפע בחייהם​

המשימה של deStory​

להעניק כמה שיותר כלים להשגת יעדים מעולם האסטרטגיה והסטוריטלינג​

השאירו פרטים

וקבלו במתנה את ערכת הקפיצה לעס"ק והצטרפו למרחב אקסלוסיבי של שיח ולמידה, דיונים ומפגשים, שת"פ והרחבת מעגל ההשפעה - של מותגים אנושיים, כמוכם

שאלות נוספות?
צרו קשר עם דוד אלהרר

או עם אחראי השירות בצוות deStory

מותגים בונים בית לקהל שלהם,
שהם היו רוצים עבור עצמם

דוד אלהרר | deStory